220. Bartók Margit (működött a 20. sz. elején)
„A Zazar partján fürdőző gyermekek”, 1910 körül
olaj, vászon kartonra ragasztva
67,5*58 cm
j.n., h.o.: felirat
Kiállítva és reprodukálva: Saphier: Hölgyek palettával, 2008, 5. kép