264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > „A Zazar partján fürdőző gyermekek”, 1910 körül

220. Bartók Margit (működött a 20. sz. elején)

„A Zazar partján fürdőző gyermekek”, 1910 körül

olaj, vászon kartonra ragasztva

67,5*58 cm

j.n., h.o.: felirat

Kiállítva és reprodukálva: Saphier: Hölgyek palettával, 2008, 5. kép