264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Patakpart ősszel, 1927

123. Csányi Lajos

Patakpart ősszel, 1927

olaj, vászon

60*50 cm

j.j.l.: Csányi Lajos 927