366. Crouy Chanel László (Ipolyszécsénke, 1885 - Budapest, 1945)
Boszorkányok
olaj, vászon
120*99 cm
j.j.l.: Crouy
Kiállítva és reprodukálva: Saphier-Frissítés, 2004, 26. kép, keret nélkül