264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Boszorkányok

366. Crouy Chanel László (Ipolyszécsénke, 1885 - Budapest, 1945)

Boszorkányok

olaj, vászon

120*99 cm

j.j.l.: Crouy

Kiállítva és reprodukálva: Saphier-Frissítés, 2004, 26. kép, keret nélkül