264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Nimfa

289. Magyar festő, 20. sz. eleje

Nimfa

olaj, karton

64,5*49,5 cm

j.j.l.: olvashatatlan

keret nélkül, sérült