264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Esterházy Imre esztergomi érsek-prímás portréja

12. Magyar festő, 19. sz. második fele

Esterházy Imre esztergomi érsek-prímás portréja

olaj, vászon

31*25,5 cm