264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Siena-i részlet szerzetesekkel

143. Magyar festő, 20. sz. eleje

Siena-i részlet szerzetesekkel

olaj, vászon

30*25 cm

j.n., b.l.: Siena

keret nélkül