264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Csendes délután, 1914

60. Krammberger Valéria

Csendes délután, 1914

olaj, vászon

82*65,5 cm

j.j.l.: Krammberger V. 1914