340. Kapácsy I. jelzéssel, 20. sz. első fele
Csendélet maszkokkal
olaj, vászon
80*70 cm
j.j.l.: Kapácsy I.
Kiállítva és reprodukálva: Saphier-Frissítés, 2004, 99. kép