264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Somogytúri Kunffy kúria, 1937

149. Kunffy Lajos (Orci, 1869 - Somogytúr, 1962)

Somogytúri Kunffy kúria, 1937

olaj, vászon

54,5*65 cm

j.j.l.: Kunffy Lajos 1937