264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Akt könyvvel

290. Porter Paula (Arad, 1884 - 1944)

Akt könyvvel

olaj, vászon

88,5*72,5 cm

j.j.l.: Porter