264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Férfi hegedűvel

236. Magyar festő, 20. sz. eleje

Férfi hegedűvel

olaj, vászon

31*29 cm

keret nélkül, sérült