264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Háromkezű Istenanya

29. Orosz ikonfestő, 19. sz. második fele

Háromkezű Istenanya

olaj, fa

35*30,5 cm

sérült