264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Krumplihámozó

264. Tihanyi János Lajos (Pécs, 1892 - Kiskunhalas, 1957)

Krumplihámozó

olaj, vászon

80,5*60 cm

j.b.l.: Tihanyi J. Lajos