264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Somogyi fasor

147. Kunffy Lajos (Orci, 1869 - Somogytúr, 1962)

Somogyi fasor

olaj, fa

18,5*27 cm

j.j.l.: Kunffy; h.o.: templombelső vázlat