264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Ülő nő

373. Barzó Endre (Nyíregyháza, 1898 - Nagykálló, 1953)

Ülő nő

szén, papír

420*280 mm

j.j.l.: Barzó E.

Feltehetően kiállítva: Barzó Endre Emlékkiállítása, Budapest, MNG, 1969. (kat. sz. 48. Ülő figura 1932)