373. Barzó Endre (Nyíregyháza, 1898 - Nagykálló, 1953)
Ülő nő
szén, papír
420*280 mm
j.j.l.: Barzó E.
Feltehetően kiállítva: Barzó Endre Emlékkiállítása, Budapest, MNG, 1969. (kat. sz. 48. Ülő figura 1932)