264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Délidő

72. Szenes Fülöp (Törökszentmiklós, 1863 - Budapest, 1944)

Délidő

olaj, vászon

87*105 cm

j.j.l.: Szenes; h.o.: Állami Zálogház és Árverési csarnok cédula, és kiállítási cédula töredékek

sérült