264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Tátrai táj folyóval

109. Grotkowsky, Jan (Kazimir, 1902 - Kassa, 1961)

Tátrai táj folyóval

olaj, vászon

70*100 cm

j.b.l.: Grotkovsky

sérült