264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > "Egy ablaknál álj meg czigány", 1920

97. Debreczeni jelzéssel

"Egy ablaknál álj meg czigány", 1920

olaj, vászon

50*65 cm

j.b.l.: Debreczeni 920 máj. 1.

sérült