264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Somogytúri vajda

156. Kunffy Lajos (Orci, 1869 - Somogytúr, 1962)

Somogytúri vajda

olaj, vászon

55*45 cm

j.j.l.: Kunffy

Kiállítva és reprodukálva: Saphier-Frissítés, 2004. 124. kép