156. Kunffy Lajos (Orci, 1869 - Somogytúr, 1962)
Somogytúri vajda
olaj, vászon
55*45 cm
j.j.l.: Kunffy
Kiállítva és reprodukálva: Saphier-Frissítés, 2004. 124. kép