264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Zöld szemű hölgy portréja, 1913

193. Manno Miltiades

Zöld szemű hölgy portréja, 1913

olaj, vászon

74*61,5 cm

j.b.f.: Szeretett Ottó bátyámnak Manno Milti 1913

keret nélkül