119. Hilberth Irén, Lám Árpádné (Budapest, 1872 - Budapest, 1925)
Horgászó fiú, 1895
olaj, vászon
45,5*35,5 cm
j.j.l.: Hilberth Irén 1895
Kiállítva és reprodukálva: Saphier: Hölgyek palettával, 2008, 72. kép; BÁV 94/13,