264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Horgászó fiú, 1895

119. Hilberth Irén, Lám Árpádné (Budapest, 1872 - Budapest, 1925)

Horgászó fiú, 1895

olaj, vászon

45,5*35,5 cm

j.j.l.: Hilberth Irén 1895

Kiállítva és reprodukálva: Saphier: Hölgyek palettával, 2008, 72. kép; BÁV 94/13,