264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Kastélyudvar szökőkúttal

133. Magyar festő, 20. sz. eleje

Kastélyudvar szökőkúttal

olaj, vászon

80,5*90 cm

j.j.l.: töredékes