264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Kocsmából jövet

102. Dárdy J. jelzéssel, 20. sz. eleje

Kocsmából jövet

olaj, karton

55*68 cm

j.b.l.: Dárdy J.

sérült