264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > “Molnár János népköltő”

10. Ulrich Géza

“Molnár János népköltő”

olaj, vászon

54,5*48,5 cm

j.j.l.: Ulrich Géza

sérült