264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Zöldséges csendélet, 1911

268. Madarász Adaline, Katona Béláné (Pest, 1871 - Budapest, 1962)

Zöldséges csendélet, 1911

olaj, karton

48*63 cm

j.j.l.: A. de Katona Madarász Paris 1911

Kiállítva és reprodukálva: Saphier: Hölgyek palettával, 2008, 108. kép