264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Katona portré, 1918

5. Ottlik T. jelzéssel

Katona portré, 1918

olaj, vászon

50,5*36,5 cm

j.j.l.: Ottlik T. 1918…