264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Szobarészlet, 1956

64. Palcsó Dezső

Szobarészlet, 1956

olaj, vászon

88,5*80,5 cm

j.b.l.: Palcsó Dezső, 1956

keret nélkül