258. Farkas A. jelzéssel, 20. sz. eleje
Hadba vonulók búcsúztatása
olaj, farost
58,5*82 cm
j.j.l.: Farkas A.
Kiállítva és reprodukálva: Naiv festmények, 2004, 39. kép, keret nélkül, sérült