264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Lányok népviseletben, 1935

259. Csabai Rott Margit (Budapest, 1893 - Santa Monica, 1973)

Lányok népviseletben, 1935

olaj, vászon

80*60 cm

j.j.l.: Csabai Rott Margit 1935