264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Csendélet szobrokkal, Nagyvárad, 1930-as évek

341. Tibor Ernő (Nagyvárad, 1885 - Dachau, 1945)

Csendélet szobrokkal, Nagyvárad, 1930-as évek

olaj, karton

97*70 cm

j.b.l.: Tibor Ernő

sérült