273. Cserepes István (Budapest, 1901 - Budapest, 1944)
Csendélet sárga korsóval, 1928
olaj, vászon kartonra ragasztva
49*58,5 cm
j.b.f.: Cserepes, j.f.: 1928
Kiállítva: Tavaszi Szalon, Budapest, Nemzeti Szalon, 1928. április (kat. 35., Magyaros csendélet)