264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Csendélet sárga korsóval, 1928

273. Cserepes István (Budapest, 1901 - Budapest, 1944)

Csendélet sárga korsóval, 1928

olaj, vászon kartonra ragasztva

49*58,5 cm

j.b.f.: Cserepes, j.f.: 1928

Kiállítva: Tavaszi Szalon, Budapest, Nemzeti Szalon, 1928. április (kat. 35., Magyaros csendélet)