264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Csendélet kínai teáskészlettel, 1915

183. Zord Arnold (Budapest, 1887 - ?)

Csendélet kínai teáskészlettel, 1915

olaj, vászon

68*53 cm

j.j.l.: A. Zord 1915

sérült