264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Férfi portré, 1980

354. Uvarov, Andrej Georgievics (1944 - 2015)

Férfi portré, 1980

olaj, vászon

57*34 cm

j.h.o.: cirill betűkkel 1980

keret nélkül