264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Hazafelé tartó aratók, 1923

93. Ágoston Ernő

Hazafelé tartó aratók, 1923

olaj, vászon

80*90 cm

j.b.l.: Ágoston 1923