264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Tisza-part ladikokkal

114. Udvary Dezső (1891 - 1975)

Tisza-part ladikokkal

olaj, vászon

80*68 cm

j.j.l.: Udvary Dezső

sérült