264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Csendélet rózsákkal, 1910-es évek

187. Csáky László

Csendélet rózsákkal, 1910-es évek

olaj, vászon

97*79 cm

j.j.l.: Csáky L.

Kiállítva és reprodukálva: Saphier-Frissítés, 2004, 33. kép, keret nélkül