264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Zöld hajú lány

346. Zemplényi Magda (?, 1899 - Budapest, 1965)

Zöld hajú lány

olaj, vászon

63*42 cm

j.n., ho. felirat: Z.M. Zöld hajú lány

Kiállítva és reprodukálva: Saphier: Hölgyek palettával, 2008, 183. kép