346. Zemplényi Magda (?, 1899 - Budapest, 1965)
Zöld hajú lány
olaj, vászon
63*42 cm
j.n., ho. felirat: Z.M. Zöld hajú lány
Kiállítva és reprodukálva: Saphier: Hölgyek palettával, 2008, 183. kép