264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Csendélet kulaccsal, 1931

62. Halmos Ily

Csendélet kulaccsal, 1931

olaj, vászon

40*47 cm

j.j.l.: Halmos Ily 931