264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Hölgy fekete macskával, 1914

279. Gremsperger Ernő (Zsámbék, 1885 - ?)

Hölgy fekete macskával, 1914

olaj, vászon

98*69 cm

j.b.k.: Gremsperger E. 1914

Feltehetően kiállítva: A Nemzeti Szalon Tavaszi Kiállítása, Budapest, 1914. május-június (kat. 66., Arckép), keret nélkül