279. Gremsperger Ernő (Zsámbék, 1885 - ?)
Hölgy fekete macskával, 1914
olaj, vászon
98*69 cm
j.b.k.: Gremsperger E. 1914
Feltehetően kiállítva: A Nemzeti Szalon Tavaszi Kiállítása, Budapest, 1914. május-június (kat. 66., Arckép), keret nélkül