264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Ló

154. Magyar festő, 20. sz. eleje

olaj, vászon kartonra ragasztva

69*100 cm

j.n., kereten felirat: F. x. Weissheit