264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Moszkvai utca, 1926 körül

357. Zsótér Ákos (Újpest, 1895 - 1983)

Moszkvai utca, 1926 körül

olaj, vászon

80,5*60,5 cm

j.b.l.: Zsótér; h.o.: kiállítási cédula

Kiállítva: A Spirituális Művészek Harmadik Kiállítása, Budapest, Nemzeti Szalon, 1928. március (kat. 186., Utca); Kiállítva és reprodukálva: Saphier-Frissítés, 2004, 241. kép, keret nélkül