357. Zsótér Ákos (Újpest, 1895 - 1983)
Moszkvai utca, 1926 körül
olaj, vászon
80,5*60,5 cm
j.b.l.: Zsótér; h.o.: kiállítási cédula
Kiállítva: A Spirituális Művészek Harmadik Kiállítása, Budapest, Nemzeti Szalon, 1928. március (kat. 186., Utca); Kiállítva és reprodukálva: Saphier-Frissítés, 2004, 241. kép, keret nélkül