264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Lány szalmakalapban

47. L. H. monogrammal, 20. sz. eleje

Lány szalmakalapban

olaj, vászon

64,5*46,5 cm

j.j.l.: L. H.

keret nélkül