264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Műtőben, 1930

171. Magyar festő

Műtőben, 1930

olaj, fa

74*90 cm

j.j.l.: olvashatatlan 1930

keret nélkül, sérült