264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Katona portré, 1915

4. Magyar festő

Katona portré, 1915

olaj, vászon

64,5*50,5 cm

j.b.f.: Krasznojarszk 915. aug. 2 B. Z.

keret nélkül