264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Vidám cimborák, 1930 körül

329. Peterdi Gábor (Budapest, 1915 - Rowayton, USA, 2001)

Vidám cimborák, 1930 körül

olaj, vászon

55*45 cm

j.j.l.: Peterdi Gábor

Kiállítva és reprodukálva: Saphier-Frissítés, 2004, 175. kép