329. Peterdi Gábor (Budapest, 1915 - Rowayton, USA, 2001)
Vidám cimborák, 1930 körül
olaj, vászon
55*45 cm
j.j.l.: Peterdi Gábor
Kiállítva és reprodukálva: Saphier-Frissítés, 2004, 175. kép