264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Női portré, 1911

45. Blahy, G. jelzéssel

Női portré, 1911

pasztell, papír

71*56,5 cm

j.b.l.: G. Blahy 1911; b.f.: felirat

sérült