264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Falusi utca

250. Dudovits Sándor (?) jelzéssel, 20. sz. eleje

Falusi utca

olaj, fa

18*29 cm

j.j.l.: Dudovits Sándor (?); b.l. felirat