264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Bábukészítők

199. Bodzásy I. jelzéssel, 20. sz. első fele

Bábukészítők

olaj, karton

51*40,5 cm

j.b.f.: Bodzásy I.

keret nélkül, sérült