264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Vásárban

350. Lóránt Erzsébet, Rajné (Budapest, 1898 - 1963)

Vásárban

olaj, vászon

83,5*104 cm

Kiállítva és reprodukálva: Saphier: Hölgyek palettával, 2008, 106. kép