320. Péter Mária (Budapest, 1904 - Budapest, 1990)
Ülő női akt, 1930-as évek
olaj, vászon
100*80 cm
j.j.l.: Péter M.
Kiállítva és reprodukálva: Saphier: Hölgyek palettával, 2008, 127. kép; Kieselbach Galéria 24. aukció, kat. 22.; Reprodukálva: Modern magyar festészet 1919-1964, szerk. Kieselbach Tamás, Budapest, 2004, 819. kép